K    plex Katalog stron internetowych

Nie jesteś zalogowany. Nie będziesz mieć możliwości edycji wpisów. Zarejestruj się lub zaloguj.
 • Laserowe rozbijanie kamieni
  Jedna z uciążliwych, męskich przypadłości to łagodny rozrost prostaty. Jest również znany pod skrótową nazwą BPH. Najnowocześniejszą metodą leczenia jest operacja prostaty laserem holmowym. Zabieg tego typu przeprowadzany przez szpital Specjalista jest szybki i skuteczny. Ważne dla pacjenta jest też to, że operacja laserowa to mało inwazyjna metoda. Dzięki temu skraca czas hospitalizacji i powrotu do pełnej sprawności. Takimi samymi walorami może pochwalić się laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Kamienica jest często występującym problemem a także bardzo niebezpiecznym. Z uwagi na to w szpitalu Specjalista wykonuje się nowoczesne i skuteczne laserowe usuwanie kamieni.
  Wyświetleń: 1912 / Kliknięć: 6 / Szczegóły wpisu
 • Geodeta Zielonki
  Wiele osób wpisywało w wyszukiwarkę słowa geodeta Kraków. Jest jednak szybszy sposób by znaleźć profesjonalne usługi. Chodzi tu o skontaktowanie się z prężnie działającą firmą Geoluk. Charakteryzującą się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Istotne jest też to, że używa nowoczesnych technologii. To sprawiło, że ten geodeta Zielonki mógł przygotować ciekawą ofertę. Figurują w niej mapy do celów projektowych. Pomiary wysokościowe i obliczenia powierzchni użytkowej. Ten znakomity geodeta Michałowice przygotowuje podział nieruchomości lub wznawia jej granice. Warto wiedzieć, że firma obsługuje deweloperów, architektów i prywatnych inwestorów.
  Wyświetleń: 276 / Kliknięć: 5 / Szczegóły wpisu
 • Ufc typy
  Chcesz się dowiedzieć jakie są obecne wyniki walk ksw, lub ufc? Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę, na której znajdziesz wszystkie najnowsze newsy ze świata sportu a dokładniej sztuki walki. Tylko u nas możesz oszacować swoje ufc typy, a także w dalszym czasie sprawdzić ostatnie ufc wyniki. Postaw swoje zakłady ksw i ciesz się wygraną. Decydujemy się na rzetelność i informowanie na bieżąco o zbliżających się walkach. Dodatkowo na naszej stronie wyszukasz różne ciekawe treści ze świata sztuki walki. Zaloguj się do nas a przekonasz się o najlepszej jakości w udostępnianiu treści, a także możliwości dokonania zakładów na wybieranych przez siebie sportowców.
  Wyświetleń: 20 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
Strona główna Zaloguj sięJak dodać wpis Nasze linki Najnowsze Polecane Regulamin Kontakt

Statystyki katalogu:

Kategorii: 32
Podkategorii: 637
Wpisów aktywnych: 213
Odrzuconych: 2
Wpisów oczekujących: 9

Istniejemy od: 2020-05-06
Ostatnia moderacja: 2021-09-17Polecamy:

Website Thumbnails API by PagePeeker
Firmy wg branż » Biżuteria

Brak wpisów w kategorii. Dodaj pierwszy wpis.
Zasugeruj nową stronę:


koplex.pl © 2020-2021 - katalog stron internetowych | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie